Naše služby

Další služby

IQservis nabízí svým klientům a zákazníkům další zajímavé služby. Některé jako doplnění kompletních zákonných povinností a také rozšíření oblastí příbuzných.

 

IQservis nabízí další chytrá řešení z těchto oborů:

IQservis jako zlepšení a rozšíření svých služeb provozuje další webové stránky. Jedná se o specializovaný web na kominické práce – opravy komínů, stavby komínů, revize, čištění a kontroly komínů.
Jsou to také Hslužby, které nabízí speciálně zaměřené obory BOZP.

Pro naše klienty připravujeme zcela nový informační portál, který bude mít za úkol přinášet informace z oblasti zákonných povinností podnikatelů. Tyto stránky budou přinášet novinky a poznatky z oborů: bezpečnost práce, požární ochrana, kominictví, požárně bezpečnostní řešení staveb, ekologie a mnohých dalších. Tento portál bude na adrese www.zakonne-povinnosti.cz. O jeho zprovoznění Vás budeme informovat.

Jsme profesionálové ve svém oboru a máme kvalifikovaný odborný tým, který se zaměřuje nejen na požárně bezpečnostní řešení, požárně bezpečnostní řešení stavby, pasport, požárně bezpečnostní řešení pro změnu stavby a bezpečnost práce, ale do našich služeb se rovněž řadí bezpečnost a ochrana zdraví při práci, bezpečnost práce na pracovišti, bezpečnost práce školení, školení BOZP, dokumentace BOZP, koordinátor BOZP, plán BOZP, požární ochrana, dokumentace PO, školení PO, dokumentace zdolávání požáru, preventivní požární prohlídky, analýza rizik, riziková analýza.

Zaměřujeme se především na oblast Praha a Středočeský kraj.