Další služby

Služby nabízené IQservisem

IQservis nabízí svým klientů a zákazníků další služby zajímavé služby. Některé jako doplnění kompletních zákonných povinností a také rozšíření oblastí příbuzných.

IQservis nabízí další chytrá řešení z těchto oborů:

  • Požárně bezpečnostní řešení stavby- nabízíme vypracování požárně bezpečnostního řešení stavby, které má být součástí stavební dokumentace nejen u novostaveb, ale i rekonstrukcí a změn staveb.
  • Pracovnělékařské služby - zajistíme Vám smluvního lékaře a ve spolupráci s ním Vám zajistíme veškeré potřebné náležitosti.
  • Ekologie - nabízíme poradenství a metodickou pomoc při plnění zákonných povinností v oblasti ekologie a životního prostředí
  • Revize elektro - provádění revizí elektroinstalace, strojů a zařízení, elektrických spotřebičů a hromosvodů
  • Revize plynu - provádění revizí a zkoušek plynových zařízení
  • Kominické práce - kompletní nabídka služeb v oblasti kominictví. Stavby a opravy komínů, revize, kontroly a čištění komínů a další...

IQservis jako zlepšení a rozšíření svých služeb provozuje další webové stránky. Jedná se o specializovaný web na kominické práce - opravy komínů, stavby komínů, revize, čištění a kontroly komínů.
Jsou to také Hslužby, které nabízí specielně zaměřené obory BOZP.

Pro naše klienty připravujeme zcela nový informační portál, který bude mít za úkol přinášet informace z oblasti zákonných poviností podnikatelů. Tyto stránky budou přinášet novinky a poznatky z oborů: bezpečnost práce, požární ochrana, kominictví, požární řešení staveb, ekologie a mnohých dalších. Tento portál bude na adrese www.zakonne-povinnosti.cz. O jeho zprovoznění Vás budeme informovat.

© 2016 IQservis.cz | Tel.: +420 257 810 082, Email: info@iqservis.cz

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA